З працівниками КНП “КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17” КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ проведено нараду щодо безпечної експлуатації обладнання, що працює під тиском.

16 квітня 2024

Посадовими особами відділу з питань безпеки праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці  з метою попередження виробничого травматизму проведено нараду на КНП “КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17” КМР щодо забезпечення додержання нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском.

В ході наради обговорені питання щодо необхідності дотримання нормативно-правових актів з охорони праці, а саме: «Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працюють під тиском» та інструкцій з охорони праці для працівників, які експлуатують обладнання, що працює під тиском.

Також було зазначено про своєчасне проведення навчання та перевірки знань у відповідальних осіб та працівників, які пов’язані з експлуатацією обладнання, що працює під тиском. Посадовими особами міжрегіонального управління наголошено, що дотримання законодавчих та  нормативно-правових актів з охорони праці, збереже життя та здоров’я працівників, які експлуатують обладнання, що працює під тиском.

Акцентували на тому, що при оголошенні повітряної тривоги працівникам необхідно евакуюватися до обладнаного укриття, а ігнорування повітряної тривоги може призвести до нещасних випадків на виробництві.

Наприкінці зустрічі фахівці повідомили, що необхідну та актуальну інформацію з питань трудового законодавства і безпеки праці можна отримати на порталі: https://pratsia.in.ua