З початку інспекційної кампанії у Дніпропетровській області виявлено 137 працівників, які працювали без укладення трудового договору

21 липня 2021

Як повідомлялося раніше, 01 липня 2021 року, Держпраці у взаємодії з Державною податковою службою розпочала інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників.

Так, за період з 01.07.2021 по 21.07.2021 інспекторами праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області у 21 роботодавця виявлено 137 працівників, які працювали без укладення (оформлення) трудового договору.

Крім того, за результатами інспекційних відвідувань з 24 працівниками укладено трудовий договір, а за результатами відвідування роботодавця з метою інформування його та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, трудові відносини офіційно оформлено з 744 працівниками.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області нагадує, що допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність роботодавця.