З метою попередження травматизму на підприємствах Дніпропетровської області триває інформаційно-роз’яснювальна робота

24 травня 2023

Фахівцями відділу з питань безпеки праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці було проведено превентивний захід у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж Державного університету економіки і технологій».

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж Державного університету економіки і технологій» створено 03 січня 1991 року. Основними напрямами діяльності підприємства є фахова передвища освіта.

Під час проведення превентивного заходу фахівцями Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці були обговорені питання стосовно дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці з метою попередження виробничого травматизму. Надані роз’яснення щодо створення безпечних і безаварійних умов праці при виконанні робіт із використанням слюсарного та ручного електрифікованого інструменту, застосування засобів колективного та індивідуального захисту тощо.

Також учасників заходу поінформовано про створення інформаційного порталу (https://pratsia.in.ua), де можна оперативно отримати відповіді на питання щодо організації трудових відносин, безпеки праці, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану.