В ході проведення інспекційної кампанії у смт. Васильківка, Васильківського району виявлено факти використання незадекларованої праці 14 працівників

28 липня 2021

На Дніпропетровщині триває інспекційна кампанія, під час якої інспектори праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області проводять заходи державного контролю. Зокрема, посадовими особами відділу з питань додержання законодавства про працю у Павлоградському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області у липні 2021 проведено позапланові заходи державного контролю у формі інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених трудових відносин у фізичних осіб – підприємців у смт. Васильківка, Васильківського району.

За результатами інспекційних відвідувань встановлено, що 4 фізичні особи – підприємці сфери торгівлі допустили 14 працівників до виконання робіт без укладення трудових договорів та без повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, чим порушено вимоги ч.1 ст.21, ч.1 ч.3 ст.24 КЗпП України та постанови КМУ № 413 від 17 червня 2015 року.

Нагадуємо, що фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.