В ефірі 9 телеканалу, перший заступник начальника Головного управління Ігор Осадчий розповів про результати інспекційної кампанії

10 вересня 2021

У програмі «Актуальне інтерв’ю» на 9 телеканалі, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ігор Осадчий розповів про результати інспекційної кампанії з виявлення неоформлених працівників, яка розпочалася 01 липня 2021 року.

Ігор Осадчий зазначив, що від початку кампанії, інспекторами праці під час проведених 120 інспекційних відвідувань було виявлено близько 380 працівників, які працювали без належного оформлення трудового договору. Також зазначив про підвищення статистики подання роботодавцями повідомлень про прийняття працівників на роботу до органів ДПС.

Під час програми було також наголошено на продовженні проведення інформаційної кампанії щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю, яка проводиться з метою попередження виникнення правопорушень у сфері додержання законодавства про працю.

Найбільше неоформлених працівників у Дніпропетровській області як зазначив Ігор Осадчий було виявлено у сфері громадського харчування та надання послуг, будівництва.

Попередив роботодавців, про наслідки створення перешкод у проведенні інспекційних відвідувань.