У Криворізькому регіоні продовжують контролювати ведення гірничих робіт на підприємствах з видобутку корисних копалин

10 липня 2023

Фахівці відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин у Криворізькому регіоні управління гірничого нагляду, продовжують брали участь у роботі комісій, щодо перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з питань охорони праці та законодавства про надра. З метою контролю за своєчасним введенням нових виїмкових одиниць та підготовкою їх згідно з затвердженими планами гірничих робіт на 2023 рік. А саме, цього разу проконтрольовано зміни до плану гірничих робіт на 2023 рік, ШБУ по шахті «АТ «Кривбасзалізрудком», виконання проєктних рішень, в частині відповідності об’ємних підготовчих робіт, кріплення гірничих виробок, фактичного стану робіт виконаних в шахті.

Посадовці відділу розглянули питання можливості зміни у напрямках проходки гірничих виробок у зв’язку з необхідністю проведення першочергових дренажних робіт на новому горизонті.

Фахівці відділу звернули увагу на важливості офіційного працевлаштування, особливо в умовах сьогодення, коли вкрай потрібно, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені.

Керівникам шахти та управління нагадали про необхідність проведення превентивних заходів на  підприємстві стосовно можливих ризиків та наслідків, які можуть виникнути у зв’язку з підривом дамби на Каховській гідроелектростанції, заходів щодо їх усунення та готовності  підприємства до реагування відповідно до розроблених та затверджених планів локалізації та ліквідації аварій та їх наслідків.