Тренінг щодо дотримання заходів безпеки під час експлуатації підіймальних установок на одній з шахт ПрАТ «СУХА БАЛКА»

18 липня 2023

🔵У липні 2023 року комісією підприємства за участю представників Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці на одній з шахт ПрАТ «СУХА БАЛКА» проведено огляд підіймальних машин, що відпрацювали свій нормативний строк для прийняття рішення про можливість їх подальшої експлуатації.

🟡Під час вищезазначеного заходу, комісія оглянула дві підіймальні машини, а саме: клітьову – для підйому (спуску) людей та інспекторську – для підйому (спуску) людей по стволу однієї з шахт ПрАТ «СУХА БАЛКА». Комісії були представлені висновки експертної організації по кожній підіймальній машині, відповідні проєкти, а також інструкції від заводу-виробника.

🔵Під час проведення заходу, представники відділу нагляду у гірничорудній та вугільній промисловості у Криворізькому та Павлоградському регіоні з працівниками дільниці оговорили питання щодо дотримання заходів безпеки під час експлуатації підіймальних установок та при перевезенні працівників і вантажів по вертикальних виробках, а також провели тренінг щодо запобігання падіння працівників і предметів у вертикальні виробки.

🟡Учасникам заходу нагадали, що будь-хто може отримати корисну та необхідну інформацію про трудові відносини у воєнний час на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua та на сайті Державної служби України з питань праці https://cutt.ly/tZOfZvZ