Нарада з фахівцями ПрАТ «Полтавський ГЗК» на тему : «Склад та зміст проектної документації на будівництво»

25 жовтня 2022

Фахівці відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного Управління Держпраці в Дніпропетровській обл. провели нараду із спеціалістами проектно-технічного відділу ПрАТ «Полтавський ГЗК» з питань урахування вимог  ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво»  при підготовці завдань на проєктування.

Фахівцям підприємства було роз’яснено, які розділи повинно містити завдання на проєктування та яка інформація повинна бути в них відображена, згідно нормативних документів. Також фахівці відділу нагадали про  вимоги щодо розроблення розділу «Оцінка впливів на навколишнє середовище» та вимоги щодо розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту  (цивільної оборони), особливо в умовах дії воєнного стану.

Посадовцями відділу надано відповіді на питання щодо змін у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану та обговорено питання подальшої взаємодії та інформаційної підтримки, роз’яснено особливості і переваги функціонування системи «Інтерактивний інспектор» та звернуто увагу на можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання, які розміщені на сайті Держпраці у рубриці «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану». https://pratsia.in.ua/

За посиланням

https://dsp.gov.ua/trudovi-vidnosyny-pid-chas-voiennoho-stanu-v-ukraini-shcho-zminylosia

Або на офіційному каналі в Telegram

https://t.me/dneprviddil

Прес-служба Головного управління