Що повинно бути нанесено на газових балонах UN 2037?

29 серпня 2023

🔰Під поняття рухомого обладнання, що працює під тиском також відносяться газові балони UN 2037. Відповідно вони повинні відповідати вимогам Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском.

Одним з головних вимог є нанесення відповідного маркування, а саме:

  • знак відповідності технічному регламенту (маркування повинно бути видимим, розбірливим і незмивним; нанесення на обладнання знаку Пі засвідчує, що виробник бере на себе відповідальність за відповідність рухомого обладнання, що працює під тиском, усім застосовним вимогам);
  • ідентифікаційний номером призначеного органу з оцінки відповідності (наноситься самим органом або виробником за вказівкою такого органу).

На території України не повинно заборонятися, обмежуватися чи перешкоджатися наданню на ринку або використанню рухомого обладнання, що працює під тиском, яке відповідає вимогам Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском.

Щоб уникнути нещасних випадків або інших неприємностей, закликаємо купувати лише сертифіковану нехарчову продукцію з нанесеним відповідним маркуванням.

Більше про вимоги технічних регламентів на сайті https://dp.dsp.gov.ua/rynkovyi-nahliad/tekhnichni-rehlamenty/.