Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота для працівників АЗС щодо безпечного виконання робіт при експлуатації обладнання підвищеної небезпеки на робочих місцях

25 жовтня 2023

✅Фахівці відділу з питань безпеки праці центрального регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці  провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань безпечного виконання робіт при експлуатації обладнання підвищеної небезпеки на робочих місцях працівникам автозаправних станцій (АЗС).

Довели безпечні методи виконання робіт, опрацювали основні вимоги електробезпеки під час експлуатації паливороздавальних колонок (ПРК), наголосили на дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Наголосили на спрощеній процедурі розслідування нещасних випадків на виробництві у період дії правового режиму воєнного (надзвичайного) стану в Україні або окремих її місцевостях, які сталися внаслідок бойових дій. Зазначили, що такі зміни в законодавстві сприятимуть оперативному розслідуванню та своєчасному соціальному захисту потерпілих.

Наголосили на необхідності дотримання вимог порядку проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань, аварій на виробництві, що сталися з працівниками підприємства, своєчасності надання інформації про нещасні випадки та запобігання випадків прихованого травматизму.

Наприкінці заходу повідомили учасникам, що у разі потреби можна одержати консультацію за допомогою сервісу «Інтерактивний інспектор» або знайти відповіді на актуальні питання на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua.