Проведено семінар-нараду з обласним об’єднанням профспілок

23 червня 2022

21 червня 2022 року в Будинку профспілок, за участю голови обласного об’єднання профспілок Віталія Дубіля,  в.о. начальника Головного  управління Держпраці Марії Брезіцької  проведено семінар-нараду на тему: «Застосування законодавства про працю та  охорону праці в умовах дії воєнного стану в Україні».

На нараді були присутні спеціалісти  Держпраці  Оксана Руденко, Антон Чегринець, Володимир Петровенко та інші, а також  представники  від профспілкової сторони. Приємною новиною відмічено підписання Угоди про співпрацю між Головним управлінням Держпраці та Дніпропетровським обласним об’єднанням профспілок.

Окрім того, почесними грамотами Президії Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок було нагороджено чотирьох працівників Управління Держпраці, а саме: Володимира Петровенка, Дмитра Ліпшея, Валентину Бабкіну, Вікторію Охріменко за сумлінну працю, вагомий внесок у виконання завдань, покладених на  Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області, активну роботу в профспілці та з нагоди Дня державної служби в Україні.