Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками підприємства хімічної галузі

15 вересня 2023

📌Фахівцями Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками заводу хімічної галузі.

У процесі спілкування фахівці Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці надали консультативну допомогу з актуальних питань охорони праці, промислової безпеки, організації безпечного ведення робіт та створення безпечних і здорових умов праці на робочих місцях, наголосили на необхідності дотримання «Правил охорони праці на підприємствах з виробництва пластмасових виробів» та «Правил охорони праці на об’єктах з переробки пластичних мас».

Під час зустрічі було надано відповіді на запитання присутніх щодо змін в законодавстві в умовах воєнного стану та обговорили з ними питання подальшої взаємодії та інформаційної підтримки.

📌Зокрема, розповіли про функціонування сервісу «Інтерактивний інспектор» та звернули увагу на рубрику «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану» на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua, де є можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання.