Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота на ТОВ «ТАКТ»

12 жовтня 2023

Фахівцями Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками підприємства з виробництва та реалізації металевого прокату ТОВ «ТАКТ».

Під час проведення превентивного заходу фахівцями міжрегіонального управління були надані роз’яснення щодо введення в дію Постанови КМУ від 18.03.2022 №314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану».

Підприємству було доведено, що на період воєнного стану автоматично продовжено строки дії чинних строкових дозвільних документів.

Протягом одного місяця після припинення чи скасування воєнного стану суб’єкти господарювання, які набули право на провадження господарської діяльності на підставі декларації, зобов’язані звернутися за отриманням ліцензії або дозволу до відповідного державного органу.

Декларацію можна подавати: в електронній формі – через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, зокрема засобами мобільного додатку Порталу «Дія» або у паперовій формі – через центр надання адміністративних послуг, як особисто, так і поштою.

Працівникам підприємства було доведено про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану.

Проінформовано, що задекларована праця гарантує надходження податків до бюджету та підтримує країну. Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану ознайомитися на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.