Представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь в семінарі «Особливості організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти міста Дніпра у 2022/2023 навчальному році. Пріоритет – безпека та якість»

09 серпня 2022

05 серпня 2022 року з ініціативи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради відбувся семінар «Особливості організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти міста Дніпра у 2022/2023 навчальному році.

Пріоритет – безпека та якість». В семінарі взяли участь посадовці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, сектору ювенальної превенції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області та керівники 154 закладів освіти міста.

Під час семінару були розглянуті питання стосовно організації освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році в умовах воєнного стану; вимог до утримання найпростіших укриттів у закладах загальної середньої освіти; алгоритм дій при виникненні надзвичайної ситуації (оголошення сигналу «Повітряна тривога»); вимоги до забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя в закладах; організації роботи закладу освіти з охорони праці.

Завершилось проведення семінару підведенням підсумків та рекомендаціями для закладів освіти щодо організації освітнього процесу в умовах, що склались у нашій країні, а також відпрацюванням евакуації персоналу до тимчасового укриття, облаштованого у закладі.