Працівникам ТОВ «Корпусгруп Комтек» надані рекомендації щодо впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці

14 червня 2023

✅Фахівці відділу з питань безпеки праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели інформаційно-роз’яснювальний захід з працівниками ТОВ «Корпусгруп Комтек» щодо впровадження на підприємстві електронного документообігу в системі управління охороною праці.

ТОВ «Корпусгруп Комтек» засноване у 2007 році. Основним видом діяльності підприємства є надання послуг із прибирання будинків і промислових об’єктів, розташованих у Кривому Розі. Водночас кілька структурних підрозділів підприємства на теперішній час надають клінінгові послуги, а також послуги з благоустрою на деяких підприємствах м. Покровськ Донецької області, яке наразі знаходиться неподалік від лінії ведення бойових дій. Тому, на підприємстві постає актуальним питання щодо впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці.

💬Під час зустрічі фахівці Держпраці першочергово нагадали присутнім про дії, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів (мін, боєприпасів тощо), підозрілих предметів або під час обстрілів. Обговорили організацію управління охороною праці на підприємстві. Посадові особи Держпраці розповіли присутнім про можливість організації електронного документообігу в системі управління охороною праці, впровадження якої передбачено наказом Мінекономіки «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» від 28.10.2021 № 839-21, та  зауважили, що тепер роботодавець має право вибору щодо способу здійснення на підприємстві документообігу в системі управління охороною праці (паперовий або електронний).

💬Наголосили на перевагах електронного документообігу, оскільки він дозволяє суб’єкту господарювання працювати ефективно та не витрачати зайві  час і ресурси, необхідні для організації традиційного управління документообігом.

💬Також, представники Держпраці роз’яснили присутнім алгоритм дій у разі прийняття рішення з впровадження електронного документообігу та надали директору ТОВ «Корпусгруп Комтек» розроблену Держпраці пам’ятку «Як створити електронний документообіг в системі управління охороною праці».

📢Більше інформації про безпеку праці та трудові відносини під час дії воєнного стану на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/