Працівникам громадського харчування – про безпечне використання кухонної електроплити. Запоріжжя

20 липня 2023

✍️Вимоги «Інструкції з охорони праці при роботі з кухонною електроплитою» нагадали посадовці відділу з питань безпеки праці центрального регіону управління інспекційної діяльності у Запорізькій області під час технічної консультації на робочих місцях підприємства громадського харчування.

Йшлося, зокрема, про те, що під час постійної роботи з кухонною електроплитою можливі термічні опіки в разі торкання її руками, опіки при контакті з рідиною або парою, ураження електричним струмом у випадку несправного або пошкодженого заземлення корпусу електроплити та відсутності спеціального діелектричного килимка на підлозі.

✍️Тому до самостійної роботи з кухонною електроплитою допускаються особи, не молодші 18 років, які пройшли відповідну підготовку, інструктаж з охорони праці та техніки безпеки, обов’язковий медичний огляд і не мають протипоказань за станом здоров’я. Під час роботи вони мають постійно дотримуватися правил носіння спецодягу, користування засобами індивідуального й колективного захисту, систематично дотримуватися правил особистої гігієни, утримувати своє робоче місце та електроплиту в чистоті.