Працівникам Держпродспоживслужби – про організацію та проведення медоглядів та інші питання гігієни праці. Кропивницький

16 серпня 2023

🤝Головний державний інспектор відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провела інформаційно-роз’яснювальну роботу для працівників управління роботи з персоналом, відділу господарського забезпечення управління організаційно-господарського забезпечення та відповідальної особи за охорону праці Головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

Під час зустрічі обговорили питання стосовно призначення відповідальних осіб за організацію медичного огляду, порядку проведення попередніх та періодичних медоглядів, документальне оформлення відповідних матеріалів.

📝Окремо інспектор приділила увагу проведенню оздоровчих заходів, оформленню Заключного акта за результатами проведеного медичного огляду та усуненню причин, що призводять до професійних захворювань (отруєнь).

Звернули увагу на розроблення заходів, які б сприяли зменшенню шкідливого впливу виробничого середовища на працівників, забезпеченню спецодягом, засобами індивідуального захисту під час виконання робіт з пестицидами та мінеральними добривами фахівцями управління фітосанітарної безпеки.

📝Інспектор поінформувала присутніх про внесення змін до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці. Атестація, строк проведення якої настав у період воєнного стану, за рішенням роботодавця, погодженим із профспілкою, проводиться протягом шести місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні. Результати атестації, проведеної до введення воєнного стану в Україні, продовжують діяти та використовуються у період воєнного стану та протягом шести місяців з дня його припинення чи скасування.