Попередні випробування емульсійних зарядно-змішувальних машин в кар’єрі: забезпечення безпеки та дотримання норм

25 серпня 2023

⛑Нещодавно комісією ПРАТ «ПРОМВИБУХ» за участю представника Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, у виробничих умовах одного з кар’єрів ТОВ «УКРАЇНСЬКА ГІРНИЧОДОБУВНА КОМПАНІЯ» м. Кривий Ріг, проведено попередні випробування машин емульсійних зарядно-змішувальних ЕЗЗМ-10MZ-6501C5-6 під час гірничих робіт.

Під час вищезазначеного заходу, комісією контролювався процес роботи обох емульсійних зарядно-змішувальними машин ЕЗЗМ-10MZ-6501C5-6 відповідно до Технологічного регламенту.

Під час проведення заходу, представником відділу нагляду у гірничорудній та вугільній промисловості у Криворізькому та Павлоградському регіоні управління гірничого нагляду з робітниками та посадовими особами дільниці БВР були оговорені питання щодо безпечного ведення гірничих робіт при експлуатації гірничого устаткування, а також проведений тренінг щодо необхідності постійного дотримування правил безпеки та вимог нормативно правових актів з охорони праці під час експлуатації емульсійних зарядно-змішувальними машин ЕЗЗМ-10MZ-6501C5-6 в умовах кар’єру.

Учасникам заходу нагадали про проведення інформаційної кампанії «Виходь на світло!», яка спрямована на поширення обізнаності суспільства з питань ризиків і наслідків не задекларованої праці та переваг офіційного працевлаштування в ході якої будь-хто може отримати корисну та необхідну інформацію про трудові відносини у воєнний час на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua та на сайті Державної служби з питань праці https://cutt.ly/tZOfZvZ