Підвищення безпеки та якості виробництва вибухових емульсійних речовин у м. Кривий Ріг

16 жовтня 2023

✅У жовтні 2023 року комісією ПРАТ «ПРОМВИБУХ» за участю представника Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, у виробничих умовах одного з кар’єрів ТОВ «УКРАЇНСЬКА ГІРНИЧОДОБУВНА КОМПАНІЯ» м. Кривий Ріг, проведено приймальні випробування машин емульсійних зарядно-змішувальних для виробництва вибухової емульсійної речовини.

Під час вищезазначеного заходу, комісією контролювався процес заряджання, виготовлення вибухової емульсійної речовини відповідно до Технологічного регламенту.

Під час проведення заходу, представником відділу нагляду у гірничорудній та вугільній промисловості у Криворізькому та Павлоградському регіоні управління гірничого нагляду Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці з робітниками та посадовими особами дільниці БВР були оговорені питання щодо безпечного ведення гірничих робіт при експлуатації гірничого устаткування, а також проведений тренінг щодо необхідності постійного дотримування правил безпеки та вимог нормативно правових актів з охорони праці під час заряджання, виготовлення вибухової емульсійної речовини, під час проведення робіт з заряджання свердловин в умовах кар’єру.

Учасникам заходу нагадали про переваги офіційного працевлаштування та про отримання корисної та необхідної інформації про трудові відносини у воєнний час на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua та на сайті Державної служби з питань праці https://cutt.ly/tZOfZvZ