На шахті «Дніпровська» ВСП «ШАХТОУПРАВЛІННЯ ДНІПРОВСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» проведено позапланову перевірку

18 березня 2021

Інспекторами праці відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено позапланову перевірку щодо відповідності вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці з прийому до експлуатації 1154 монтажної камери на шахті «Дніпровська» ВСП «ШАХТОУПРАВЛІННЯ ДНІПРОВСЬКЕ»

Під час перевірки робота фахівців Головного управління була спрямована, передусім, на виявлення порушень, що могли створити загрозу життю та здоров’ю працівників.

Під час перевірки були виявленні порушення, а саме: відсутнє огородження лебідки 1ЛГКН№2, на сполученні монтажної камери на протязі 20 метрів ходове відділення захаращено лісоматеріалами, на протязі всієї монтажної камери відсутні 6 стійок кріплення по транспортній дорозі, виробка укомплектована СПТ не в повному обсязі та виток води із ПОТ.

За результатами перевірки директору «ШАХТОУПРАВЛІННЯ ДНІПРОВСЬКЕ» було видано припис та призначено термін усунення виявлених порушень.

Контрольними вимірами встановлено, що всі виробки забезпеченні розрахунковою кількістю повітря. Стаціонарна апаратура аерогазового контролю працездатна і експлуатується згідно нормативних вимог. Концентрації газу метану та вуглекислого газу не перевищують допустимих норм.