Консультативна допомога з питань охорони праці працівникам підприємства будівельної галузі

15 червня 2023

☝Фахівцями Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками підприємства будівельної галузі.

У процесі спілкування фахівці міжрегіонального управління надали консультативну допомогу з актуальних питань охорони праці на будівельному майданчику, ✔щодо створення безпечних і здорових умов праці на робочих місцях, ✔організації безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт з використанням відповідних механізмів та обладнання з ✔дотриманням чинних вимог нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема «Охорона праці та промислова безпека в будівництві», «Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт».

Під час зустрічі держслужбовці відповіли на запитання присутніх, стосовно змін у законодавстві під час воєнного стану, а також ✔провели дискусію щодо подальшої взаємодії та забезпечення інформаційної підтримки.

Також ✔розповіли про функціонування сервісу «Інтерактивний інспектор» та звернули увагу на рубрику «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану» на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua, де є можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання.

☝Наприкінці зустрічі посадовці також зазначили про новий розділ «Психосоціальна підтримка на роботі» на порталі https://pratsia.in.ua, де опубліковано серію інформаційних матеріалів із питань психосоціальної підтримки на робочому місці в умовах воєнного й післявоєнного часу «З турботою про себе й кожного».