Консультації роботодавців тривають

14 червня 2022

Посадові особи відділу  з питань додержання законодавства про працю у Криворізькому районі управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області здійснюють інформаційно-консультаційну кампанію для підприємців, які перемістили  виробництва через складну безпекову ситуацію у своїх регіонах, або залишаються працювати та підтримувати економіку країни. Метою візитів є лише надання консультаційної та інформаційної допомоги роботодавцям, жодних контролюючих заходів наразі немає, повсякчас підкреслюють інспектори Управління Держпраці.

Сьогодні фахівцями Криворізького відділу проконсультовано ще одного роботодавця – ФОП  «Крамський», який  здійснює господарську діяльність у сфері ремонту і технічного обслуговування машин і устатковання промислового призначення і, який не дивлячись складну безпекову ситуацію, продовжує працювати та сплачувати податки за себе та оформлених працівників. Було акцентовано увагу роботодавця і працівників  на змінах та новаціях у законодавстві про працю в умовах воєнного стану та їх практичному застосуванні.

Проінформували, що консультаційний супровід та підтримка в межах компетенції надається за допомогою зручних засобів комунікації: https://pratsia.in.ua, derzpraci_kr@ukr.net, https://t.me/+Lvs3-6dZ93dlZjNi , https://www.facebook.com/ГУ-Держпраці у Криворізькому регіоні.