Консультації релокованим підприємствам тривають

23 червня 2022

З метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав працівників під час дії воєнного стану основним вектором діяльності відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні визначено консультування роботодавців та працівників.

Так, з початку війни Держпраці започатковано проект надання консультативної підтримки суб’єктам господарювання, які вимушені тимчасово припинити свою діяльність на окремих територіях нашої держави, де ведуться бойові дії, та переїхати до більш безпечних місць.

В межах проекту всім роботодавцям, що мають потребу і виявили бажання, працівниками відділу в межах компетенції надається необхідна фахова консультаційна допомога з широкого спектру питань законодавства про працю.

Зокрема, протягом травня-червня  надано консультаційну підтримку 23 релокованим підприємствам щодо забезпечення додержання законодавства з питань праці засобами телекомунікаційного зв’язку. Під час консультації надано відповіді на питання, що турбували роботодавців, а саме: з питань оформлення трудових відносин, надання відпусток, ведення кадрового діловодства під час воєнного стану та інші.