Кіровоградщина: студентів Державного податкового університету поінформовано про європейський підхід до організації безпечних і здорових умов праці

24 листопада 2023

Заступник начальника управління – начальник відділу безпеки праці східного регіону взяла участь у проведенні онлайн-семінару «Школа трудового права», організованого навчально – науковим інститутом права Державного податкового університету(м. Ірпінь).

Фахівець прочитала студентам лекцію на тему «Ризико-орієнтовний підхід до організації безпечних і здорових умов праці: європейський підхід». Зокрема, ознайомила, чим відрізняється європейський та вітчизняний підхід до безпеки та гігієни праці.

Ця тема надзвичайно важлива, оскільки щодня у світі отримують травми більше мільйона працівників. В Україні протягом 30 років щороку на виробництві травмується понад 30 тисяч осіб, а гине – близько 1100. В умовах воєнного стану ризики для працівників в Україні стало набагато більше.

Фахівець ознайомила аудиторію з небезпечними професійними факторами, в тому числі психосоціальними. Поінформувала про управління професійними ризиками, їх оцінку та заходи із запобігання.