Кіровоградщина: фахівець Міжрегіонального управління проінформувала про організацію безпечних умов праці колектив Регіонального офісу водних ресурсів

16 червня 2023

Питання, що стосуються організації безпечних умов праці розглянули під час засідання круглого столу за участю за участю начальника, керівників структурних підрозділів та працівників. Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області та представника Південно-Східного міжрегіонального управління Держпраці.

Заступник начальника управління – начальник відділу з питань безпеки праці східного регіону Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області зосередила увагу на характеристиці шкідливих факторів виробничого середовища та першочергових заходах щодо мінімізації ризиків виробничого травматизму, недопущення приховуваного травматизму.

За наслідками обговорення небезпек та ризиків учасники заходу прийняли рішення провести наради безпосередньо на об’єктах водного господарства щодо першочергових заходів з безпечної експлуатації гідротехнічних споруд, насосних станцій тощо.