Гірничий нагляд у дії: Фахівці взяли участь у роботі комісії з приймання в експлуатацію очисного блоку однієї з шахт ПрАТ «СУХА БАЛКА»

19 лютого 2024

👥Фахівці відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин у Криворізькому регіоні управління гірничого нагляду, відповідно до вимог розділу ІІ «Правил безпеки під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин підземним способом» взяли участь у роботі комісії, щодо перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з питань охорони праці та законодавства про надра, з метою контролю за своєчасним введенням нового виїмкового блоку та підготовкою його згідно з затвердженими планами гірничих робіт на 2024 рік.

А саме, цього разу проконтрольовано підготовку до введення в експлуатацію виїмкового блоку на гор. 1420 м однієї з шахт ПрАТ «СУХА БАЛКА», дотримання проєктних рішень, в частині відповідності об’ємних підготовчих робіт, кріплення гірничих виробок, фактичного стану робіт виконаних в шахті, повноти видобутку корисної копалини, недопущення підробки запобіжних ціликів.

Керівникам шахти та товариства нагадали, що сьогодні, в умовах війни, і завтра, у післявоєнний час, психічне здоров’я жінок і чоловіків, які працюють, настільки у фокусі, що потребує відповідних дій на рівні підприємства. Психосоціальна підтримка співробітників має стати пріоритетною частиною загальної політики безпеки і здоров’я на роботі.

Фахівці відділу акцентували увагу на важливості офіційного працевлаштування, особливо в умовах сьогодення, коли вкрай потрібно, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені.