Для працівників юридичних служб, юрисконсультів проведено семінар з питань трудового законодавства

05 лютого 2019

В Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області, начальником Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрієм Толстогузовим, проведено семінар для працівників юридичних служб, юрисконсультів Дніпропетровської області.

В ході лекції Андрій Толстогузов висвітлив зміни в трудовому законодавстві станом на 2019 рік, основні аспекти щодо підвищення рівня захищеності трудових прав громадян, провів інформаційно-роз’яснювальну роботу та надав консультації.

Крім того, до відома учасників семінару було доведено інформацію про результати спільних дій Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з органами різних відомств, які направлені на досягнення  спільної мети – подолання незадекларованої зайнятості, а також заходів контролю. «Як і кожен працівник має бути обізнаний, орієнтуватися у законодавстві, знати чітко свої права та обов’язки, так і роботодавець має пам’ятати про переваги укладання офіційних трудових відносин не лише для найманої особи, але й для керівника підприємства: в першу чергу, легальні працівники – запорука сприятливого мікроклімату в колективі, що сприяє налагодженню роботи всіх учасників трудового процесу», – підкреслив лектор.

Разом з тим, Андрій Толстогузов наголосив, що Держпраці, першочергово,  має на меті попередити виникнення випадків порушення законодавства про працю з боку роботодавців, і саме тому інформаційно-роз`яснювальну роботу відомство проводить постійно: організовує безліч семінарів та тренінгів, консультацій та роз’яснень для працюючого населення, щоденно всім бажаючим надаються відповіді на запитання у телефонному режимі, проводиться особистий прийом та робота з письмовими зверненнями. Крім того, найактуальніші запитання та відповіді надаються також на офіційному сайті Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області у рубриці «Питання-відповідь» та у засобах масової інформації.

Наприкінці семінару його учасники задавали безліч питань фахівцеві. Підбивши підсумки обговорення, вони мали змогу обмінятися думками та досвідом.