Держпраці допомогла більше 100 підприємствам відновити роботу в межах правового поля

27 червня 2022

У червні 2022 року, в умовах воєнного стану, інспектори Держпраці провели ряд консультаційних заходів та відвідувань підприємств, які обмежили виконання окремих робіт або експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки у зв’язку з порушеннями вимог законодавства з питань охорони праці, в тому числі через відсутність дозволів та декларацій відповідності.

Наразі вже відновлено та налагоджено роботу 122 суб’єктів господарювання. Такий результат вдалося досягти, зокрема завдяки запровадженим Урядом на період воєнного стану спрощених інструментів декларування, а також інформуванню та практичній допомозі фахівців Держпраці.

Нагадаємо, що минулого місяця Держпраці ініційовано проект з надання консультаційної та практичної допомоги суб’єктам господарювання  стосовно можливих шляхів усунення порушень, виявлених в ході проведення заходів державного нагляду (контролю), з метою попередження зупинення або для відновлення ними діяльності.

Відновлення роботи та належне функціонування усіх економічно активних підприємств є і залишається пріоритетом роботи Служби в умовах воєнного стану. Держпраці і надалі докладатиме усіх можливих зусиль для забезпечення діяльності бізнесу та створення належних і безпечних умов праці, адже  підтримка економічного фронту держави є спільним завданням з розвитку економіки України та внеском у її неодмінну перемогу.