Громадський контроль охорони праці – безумовний пріоритет

25 червня 2026

24 червня т.в.о. начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Сергій Бланк узяв участь у засіданні Центральної ради Профспілки металургів і гірників України. Основними питаннями порядку денного були стан охорони праці на підприємствах галузі в 2025 році та завдання профспілки щодо захисту життя, здоров’я і соціальних гарантій працівників, які порушив у своїй доповіді голова ПМГУ Богдан Оверковський. Особливу увагу він приділив відновленню права потерпілих на виробництві на лікування та реабілітацію за кошти соцстраху, збереженню системи надання домедичної допомоги на підприємствах і недопущенню порушень під час проведення атестації робочих місць за умовами праці. До обговорення долучилися представники Мінекономіки, Держпраці України, Пенсійного фонду, профспілкових організацій Дніпропетровщини та Запоріжжя, промислових підприємств.