Проведений превентивний захід в місцях позбавлення волі у лютому 2024 року

23 лютого 2024

Фахівцями відділу з питань безпеки праці східного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області спільно з представниками Синельниківської окружної прокуратури проведений превентивний захід в Державній установі «Синельниківська виправна колонія (№94)», щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці.

Під час заходу було обговорено:

  • організацію управління з охорони праці в умовах воєнного стану;
  • стан дотримання прав засуджених при виконанні вимог законодавства щодо охорони праці на виробництві;
  • дії засуджених та персоналу, які задіяні у виробничому процесі, при отриманні сигналів «повітряна тривога».

Також було звернуто особливу увагу на вимогах безпеки під час експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, своєчасного проведення технічного обслуговування обладнання, з урахуванням всіх вимог технічних регламентів та виконання роботи згідно з встановленими стандартами та процедурами.

Наприкінці зустрічі посадовці обговорили подальшу інформаційну підтримку Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці працівників установи з питань безпеки праці під час дії воєнного стану.

Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці www.dsp.gov.ua та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua  

Офіційний канал в Telegram  https://t.me/dspdnipro