Проведена нарада з фахівцями ДП «Кривбасгеологія» з підготовки до проведення весняно-польових робіт на підприємстві

19 січня 2024

🔸Фахівці відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин у Криворізькому регіоні управління гірничого нагляду, продовжують брати участь у роботі комісій, щодо підготовки фахівців, обладнання та механізмів для проведення весняно-польових робіт у геологорозвідці, дотримання правил охорони праці, при експлуатації обладнання.  Інспектори звернули увагу на своєчасне інформування органів ДСНС, у разі виявлення у районах проведення геологорозвідувальних робіт небезпечних предметів, зовні схожих на вибухонебезпечні.

Керівникам змін нагадали про необхідність проведення превентивних заходів на  підприємстві стосовно можливих ризиків та наслідків, які можуть виникнути у зв’язку з виявленням вибухонебезпечних предметів, у місцях проведення пошукових та розвідувальних робіт, забезпеченості підлеглих працівників засобами індивідуального захисту та аптечками першої допомоги.

🔸Інспектори попередили про необхідність врахування погодних змін та забезпечення в польових умовах робітників пунктами обігріву.

Фахівці відділу акцентували увагу на важливості офіційного працевлаштування, особливо в умовах сьогодення, коли вкрай потрібно, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені.