Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 16 березня 2017 року з вальцювальником стана гарячого прокату 1964 року народження, який виконував роботи на металургійному підприємстві у м. Кривий Ріг.

 

 


За оперативною інформацією, під час прокрутки обладнання стана 500 (дільниці №1), який на той час знаходився у планово-попереджувальному ремонті, вальцювальник стану гарячого прокату був затиснутий між обертаючими шпинделями кліті № 18 чистової групи, внаслідок чого отримав травми не сумісні з життям.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


20.03.2017 |

Повернутись назад