Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато спеціальне розслідування випадку смерті на робочому місці, що стався 16 березня 2017 року з 45-річною медичною сестрою у Криворізькій міській лікарні.

За оперативною інформацією, медсестра знаходившись на робочому місці у нічну зміну, відчула себе зле, втратила свідомість. Не зважаючи на проведені реанімаційні заходи, була констатована смерть працівниці.


Остаточні обставини та причини випадків з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Як повідомлялось раніше, 14 березня поточного року, випадок смерті на робочому місці стався з 71-річним лікарем-стоматологом у Криворізькій міській стоматологічній поліклініці.

Фахівці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області продовжують наголошувати на необхідності дбайливо ставитися до свого здоров’я, додержуватись режиму праці та відпочинку. Вчасно проходити медогляди, вживати усіх необхідних та профілактичних заходів для підтримання свого здоров’я.


20.03.2017 |

Повернутись назад