Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровські області проводиться технічне розслідування групового нещасного випадку, що стався при використанні газу в побуті 16 березня 2017 року з мешканцями житлового будинку по вул. Каспійська у м. Дніпро.

 

 


За попередніми даними, фахівцями Головного управління було встановлено факти сумісної роботи побутового газового котла «Immergas» - 24кВт (з відкритою камерою згоряння) з витяжною вентиляцією з штучним спонуканням, яка працювала у ванній кімнаті, що є грубим порушенням «Правил безпеки систем газопостачання» .

Сумісна робота побутового газового котла «Immergas» - 24кВт (з відкритою камерою згоряння) з витяжною вентиляцією з штучним спонуканням призвела до утворення зворотної тяги у димовому каналі в наслідок чого продукти неповного згоряння газу (чадного газу) потрапили до приміщення квартири, що призвело до смертельного отруєння чадним газом чоловіка 1987 року народження та жінки 1990 року народження.

Головне управління Держпраці  у Дніпропетровській області звертає увагу всіх абонентів природного газу, власників житлових будинків, ОСББ та житлових кооперативів щодо безумовного дотримання «Типової інструкції  по безпечному користуванню  побутовими приладами  та апаратами»:

  • своєчасно перевіряйте та прочищайте димові та вентиляційні канали.
  • перевіряйте тягу в димовому каналі до включення та при роботі газових приладів з відводом продуктів згоряння у димохід.
  • не втручайтесь в автоматику безпеки побутових газових приладів.
  • не користуйтесь газовими  приладами при закритих квартирках,  фрамугах, жалюзійних решітках вентканалів, відсутності тяги в димоходах та вентиляційних каналах.

Ці прості правила дозволять Вам  запобігти нещасних випадків при використанні газу в побуті.

Додатково: з початку 2017 року на території Дніпропетровської області зареєстровано 5 нещасних випадків при використанні газу в побуті, при яких постраждало 9 осіб (в т.ч. 6 смертельно).
 


17.03.2017 |

Повернутись назад