Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У засіданні робочої групи з обговорення питань про здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Криворіжжя на 2017 рік, прийняла участь начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Вікторія Романів.

Дане засідання відбулось за ініціативи управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради і проходило безпосередньо під головуванням заступника міського голови Геннадія Шаповалова.


Серед членів робочої групи були присутні керівники Криворізьких державних податкових інспекцій, управлінь пенсійних фондів та уповноважені представники від районних у місті рад.

Головним питанням порядку денного заходу було внесення змін до законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури державного нагляду з питань додержання законодавства про працю та відповідальність за правопорушення у цій сфері.

Зокрема, Вікторія Романів детально роз’яснила зміни в законодавстві про працю України, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та механізм проведення перевірок органами Держпраці.

Окремо, акцентувала увагу учасників засідання на новому виді діяльності – Аутстафінгу, який наразі починає набувати популярності серед підприємництва, та детально зупинилась на плюсах і мінусах даної послуги, як для роботодавця так і для працівника.

Разом з тим, Робоча група обговорювала злагодженість дій щодо продовження роботи по недопущенню підприємствами заборгованості у виплатах заробітної плати, дотримання підприємствами мінімального розміру заробітної праці найманих працівників та вжиття заходів по легалізації трудових відносин.


03.03.2017 |

Повернутись назад