Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Напередодні Всесвітнього Дня охорони праці в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області були відзначені переможці регіонального Відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Журі регіонального етапу конкурсу визначило кращі роботи в трьох вікових категоріях: І – з 6 до 10 років; ІІ – з 11 до 14 років; ІІІ – з 15 до 18 років.

 

 


Необхідно відмітити активність юних учасників конкурсу. Усі роботи мають свою індивідуальність. Та найголовніше, що у них відображається важлива істина: безпечна праця – це пріоритет для кожної людини.

Серед дітей молодшої вікової групи перше місце посів 10-ти річний Назар Чорномор з міста Кривий Ріг. Друге місце посіла Катерина Кайдаш (10 років м. Кривий Ріг). Трете дісталося Ілоні Дроговській (9 років м. Кривий Ріг).

   

 

 

 

 

Кращою серед дітей від 11 до 14 років стала робота Павла Погорецького (12 років м. Кривий Ріг). Друге місце зайняла робота Ксенії Шуриги (13 років м. Кривий Ріг). Третє місце отримала 14-ти річна Марія Брюхова з міста Вільногірськ.

 

 

 

 

 

 

У віці до 18 років  взяли відповідно І місце – Анастасія Каченюк (15 років м. Кривий Ріг), ІІ місце – Вікторія Околович (16 років м. Кривий Ріг) та ІІІ місце – Анастасія Косенко (15 років м. Дніпро).

   
 

 

 

 

 

Творчі роботи, які посіли перші місця у трьох вікових групах, будуть надіслані для участі у наступному етапі до ДП «Редакція журналу «Охорона праці» (м. Київ) – організатора Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей».


03.03.2017 |

Повернутись назад