Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області провели спільну нараду з питань додержання законодавства з охорони праці та промислової безпеки з керівництвом та керівниками структурних підрозділів державного підприємства промислового спеціального зв’язку «Промспецзв’язок».

 

 


Нараду проведено за підсумками планової перевірки на підприємстві. Зазначено, що під час перевірки на підприємстві виявлено 19 порушень, 16 з яких усунуто до кінця перевірки, До адміністративної відповідальності притягнуті 2 посадові особи підприємства.

Начальник відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Андрій Артеменко поінформував учасників наради про стан виробничого травматизму за 2016 рік на підприємствах Дніпропетровської області та у відповідній галузі. Надав консультативну допомогу з проблемних питань.

Керівники підприємства окреслили заходи, щодо попередження виробничого травматизму на підприємстві. Вказали працівникам, на необхідність дотримуватись вимог закону України «Про охорону праці», більше уваги приділяти виконанню вимог інструкцій з охорони праці, надавати пропозиції на вдосконалення умов праці. Наголосили на необхідності підвищення якості інструктажів з питань охорони праці, проведенні бесід з працівниками щодо дотримання ними особистої безпеки.

За підсумками наради, прийняті рішення:

  • Опрацювати з відповідальними посадовими особами та робітниками підприємства інформацію про стан виробничого травматизму за 2016 рік.
  • Посилити контроль за використанням працівниками підприємства засобів індивідуального захисту.
  • Підвищити якість проведення інструктажів з питань охорони праці.
  • Посилити рівень контролю з боку керівництва підприємства за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці та сумлінним виконанням своїх посадових обов’язків.

02.03.2017 |

Повернутись назад