Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою вдосконалення роботи по дотриманню вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на підприємствах машинобудівної галузі, фахівцями Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області проведено семінар-нараду за даної тематики.

До участі у нараді були запрошені керівники та провідні фахівці з охорони праці тринадцяти підприємств машинобудівної галузі Криворізького регіону.

 


Даючи загальний аналіз стану охорони праці у Дніпропетровській області та на підприємствах машинобудівної галузі зокрема, заступник начальника Криворізького гірничопромислового управління Олександр Кононенко, саме під його головуванням проводився захід, акцентував увагу на обставинах допущених нещасних випадків.

В свою чергу, представники від підприємств, які допустили впродовж року смертельні нещасні випадки, детально зупинялись на обставинах і причинах їх виникнення та звітували про проведену роботу по недопущенню подібного. Разом з тим, надавали свої пропозиції, щодо поліпшення стану охорони праці, професійно-технічного навчання і навчання з питань охорони праці працівників,  організації роботи з гігієни праці.

Тож, підіймаючи питання постійного контролю за додержанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Анатолій Локоцький зосередив учасників семінару на: виконанні організаційних та технічних заходів при проведенні робіт на підприємствах; своєчасному виконанні заходів по усуненню виявлених порушень, правил та норм з охорони праці та проаналізував стан підготовки посадових осіб та робітників структурних підрозділів щодо навчання з охорони праці.

Серед головних питань порядку денного даної зустрічі було роз’яснення вимог правил проведення періодичних медичних оглядів працівників певних категорій. Роз’яснення надавав лікар з питань гігієни праці відділу з питань гігієни праці Павло Ривкін. У формі конструктивної бесіди, учасниками семінару розглядались проблемні питання, які виникають при складанні санітарно-гігієнічних характеристик умов праці та при проведенні розслідування професійних захворювань.

Всі бажаючі учасники наради мали можливість отримати вичерпні відповіді на хвилюючі питання за даної тематики.
На завершені зустрічі фахівці Держпраці запропонували у разі необхідності дорадчу допомогу, закликали до співпраці задля уникнення порушення чинного законодавства України а найголовніше попередження травмування та збереження життя працівників.


02.03.2017 |

Повернутись назад