Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 23 лютого 2017 року з 48 річним слюсарем черговим з ремонту гірничого обладнання гірничо-збагачувального комбінату м. Кривий Ріг.

 

 


За оперативною інформацією, працівник виконував роботи з заміни патрубку системи охолодження двигуна внутрішнього згорання кар’єрного самоскиду на майданчику перезміни технологічних автомобілів. Під час підняття бочки з охолоджуючою рідиною, відбулося її зісковзування та падіння, внаслідок чого працівник отримав перелом кістки голеностопу лівої ноги. Постраждалого було госпіталізовано.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

 


28.02.2017 |

Повернутись назад