Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 23 лютого 2017 року на автотранспортному підприємстві міста Кам`янське Дніпропетровської області з 27 річним автоелектриком.

 

 


За оперативною інформацією, на території ремонтної майстерні даного підприємства сталося зіткнення автомобіля МАЗ з напівпричепом, в цей час постраждалий виконував ремонт заднього ліхтаря напівпричепа та був затиснутим між транспортними засобами внаслідок чого отримав травми тіла несумісні з життям. Прибулі на місце події працівники швидкої допомоги констатували смерть.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


24.02.2017 |

Повернутись назад