Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 15 лютого 2017 року з 31 річним монтажником з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій будівельної компанії м. Дніпро, який виконував роботи на металургійному підприємстві м. Кривий Ріг.


  


За оперативною інформацією, при виконанні демонтажу тракового крана МКГ-25 БР відбулося падіння конструктивних елементів крана, внаслідок чого монтажник отримав тілесні ушкодження та його було госпіталізовано. 16 лютого 2017 року потерпілий помер у лікарні.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

 

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


17.02.2017 |

Повернутись назад