Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області занепокоєні зростанням кількості нещасних випадків на виробництві з природніх причин. Так впродовж 2016 року сталися 82 випадки природної смерті працівників під час виконання трудових обов’язків (за 2015 рік зафіксовано 55 таких випадків). Зростання майже на 33%.

 


Необхідно звернути увагу, що найбільшої кількості випадків природньої смерті налічує соціально-культурна сфера, а вік загиблих часто складає трохи більше 50 років.

Так 22 грудня 2016 року нещасний випадок стався з 40-річною працівницею Криворізької загальноосвітньої школи. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи смерть постраждалої настала від ішемічної кардіоміопатії, яка ускладнилася гострою недостатністю кровообігу у міокарді.

17 листопада 2016 року нещасний випадок стався з 53-річною кухарем Дніпродзержинського професійного ліцею. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи», смерть настала від серцево-судинної недостатності.

29 березня 2016 року у Павлоградській загально-освітній школі стався нещасний випадок з 55-річним робітником комплексного обслуговування будівлі. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, смерть настала від ішемічної хвороби серця.

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області наголошують на необхідності вчасного та якісного проведення медоглядів працівників, додержання режиму праці та відпочинку, уникненння стресових ситуацій. Відчувши ознаки недуги, необхідно негайно звернутися до лікаря. Бережіть себе і своє здоров’я.

Довідково:
Впродовж 2016 року у закладах соціально-культурної сфери травмувалось 94 працівники, в тому числі 2 смертельно. Серед галузей виробництва Дніпропетровщини, за кількістю травмованих соціально-культурна сфера займає 4 місце після вугільної, гірничорудної і нерудної та металургійної промисловостей.
 


19.01.2017 |

Повернутись назад