Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відповідно до плану роботи теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області фахівцями Державної інспекції нагляду у газовому комплексі проведено перевірки стану дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації автомобільних газозаправних пунктів (АГЗП) скрапленого газу, розташованих по вул. Войцеховича та вул. Павлова у м. Дніпропетровську.


Перевіркою вставлено факти несанкціонованого розміщення модульних АГЗП без проектного рішення, актів введення в експлуатацію, а також розташування безпосередньо поруч із об’єктами масового скупчення людей.

За підсумками перевірки на посадових осіб, які допустили порушення чинного законодавства з охорони праці, направлені подання до органів прокуратури.

За даними прокуратури, наразі прокуратурою Кіровського району м. Дніпропетровська до суду направлено два кримінальних провадження, відкритих за ч.1 ст.272 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


21.11.2013 |

Повернутись назад