Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області спільно з управлінням агропромислового розвитку Магдалинівської районної державної адміністрації, проведено семінар-нараду для підприємств сільськогосподарської галузі Магдалинівського району. Участь у заході взяли посадові особи теруправління, голова Магдалинівської РДА – Володимир Савєльєв, фахівці профільних відділів а також керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, головні інженери та спеціалісти з охорони праці підприємств АПК Магдалинівського району.


Семінар став помітною подією у діловому житті району, адже на ньому розглядались такі нагальні питання, як стан охорони праці в галузі та хід підготовки до весняно-польових робіт. Начальник державної інспекції нагляду у агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Сергій Філіпков звернув увагу присутніх на тому, що саме з організаційних причин в попередні роки сталась більшість нещасних випадків в АПК області. Він окреслив керівникам галузі основні напрями дій щодо організації безпечного проведення весняно-польових робіт.

На засіданні наголошувалося на тому, що нові Правила охорони праці в сільськогосподарському виробництві вимагають неухильного дотримання вимог охорони праці в АПК. Зокрема, належного проведення інструктажів, медичних оглядів працівників, забезпечення засобами індивідуального та колективного захисту, особливо під час роботи з мінеральними добривами і отрутохімікатами.

Також було зазначено, що особливу увагу необхідно приділити технічному стану транспортних засобів, повністю виключити застосування тракторів, не обладнаних елeктростартерним запуском двигуна.

Довідка:

Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про дотримання вимог охорони праці в процесі виробничої діяльності, а всім жителям області – про правила безпечного користування газовими приладами.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області
 


14.03.2013 |

Повернутись назад