Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про це йшлося на засіданні колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області з питань підведення підсумків роботи за 10 місяців 2013 року.


Проведений аналіз стану промислової безпеки засвідчує, що впродовж 10 місяців 2013 року на підприємствах Дніпропетровській області, підконтрольних теруправлінню, кількість нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшилась на 38 випадків (загалом 273 проти 311). Кількість нещасних випадків зі смертельним наслідком, пов’язаних із виробництвом, зменшилася на 3 випадки (23 проти 26).

Протягом 10 місяців поточного року посадовими особами теруправління проведено 760 перевірок суб’єктів господарювання та 5408 перевірок виробничих об’єктів (відповідно 1,2% та 2,6% від загальної кількості, які підпадають під держнагляд). Виявлено 42 487 порушень вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці, що на 13,6% більше ніж за аналогічний період минулого року.

За порушення вимог законодавства з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 3968 працівників, з них керівників 750 підприємств.

Начальник теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області Віктор Іванко наголосив, що головною задачею теруправління і надалі залишатимуться не каральні, а превентивні заходи, за допомогою яких теруправлінню вдалося зменшити рівень як виробничого, так і смертельного травматизму.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


19.11.2013 |

Повернутись назад