Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області разом з Дніпродзержинським міським управлінням Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, Державною службою України з надзвичайних ситуацій Петриківського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, Державною екологічною інспекцією у Дніпропетровській області, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області розпочато комплексну планову перевірку Дніпровського металургійного комбінату. Перевірка триватиме по 23 грудня і охопить всі структурні підрозділи підприємства.


У ході перевірки буде проінспектовано стан дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, законодавства про працю, промислової санітарії, дотримання вимог екологічного законодавства, пожежної та техногенної безпеки.

На початку перевірки фахівцями ГУ Держпраці була проведена установча нарада для працівників підприємства. Під час наради начальник відділу нагляду у металургії і машинобудуванні Ольга Бондаренко довела до відома присутніх інформацію про стан виробничого травматизму у 2016 році. Зазначила, що фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області знепокоєні зростанням рівня загального травматизму на підприємствах металургійної та машинобудівної галузей. За 11 місяців 2016р. на піднаглядових підприємствах сталося 95 випадків загального виробничого травматизму в т.ч. 32 з тяжкими наслідками, один груповий нещасний випадок, один нещасний випадок зі смертельним наслідком.

Також Ольга Василівна нагадала про відповідальність за невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Навела приклади найбільш резонансних подій, що сталися на підприємствах галузі у 2016 році, розповіла про причини і наслідки настання нещасних випадків та про заходи попередження виробничого травматизму.

Головне завдання перевірки – поправити систему промислової безпеки підприємства. Необхідно зазначити, що це перша перевірка Дніпровського металургійного комбінату після створення Держпраці.

Сюжет про відкриття перевірки можна переглянути за посиланням
https://www.youtube.com/watch?v=Xteg1OuyIdg

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


14.12.2016 |

Повернутись назад