Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В рамках «Всеукраїнського тижня права» у приміщенні Міськвиконкому м. Кам'янське за участю представників податкової служби, центру зайнятості, служби соціального захисту, представників незалежних профспілок та роботодавців відбулася координаційна рада міської ради з питань розвитку підприємництва у м. Кам'янське. 

 

  


У засіданні приймала участь заступник начальника відділу додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпродзержинському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області  Наталія Григор'єва.

На засіданні розглядалися питання підвищення мінімальної заробітної плати у 2017 році, легалізації трудових відносин та правильності їх оформлення, укладання та оформлення трудових договорів, повідомлення органів державної фіскальної служби. Окремо оговорювалися питання фінансових санкцій за порушення трудового законодавства.

Відповідаючи на питання роботодавців щодо укладання трудових договорів, Наталія Леонідівна наголосила, що підприємствам треба приділяти дуже велику увагу правильному оформленню наказів про прийняття працівників на роботу, оскільки за можливе визнання недійсного наказу підприємству загрожує штраф у 48000 грн.

Крім того, оновлено статтю 41 КУпАП, доповнюючи адміністративну відповідальність новим штрафом від 8 500 грн до 17 000 грн за фактичний допуск працівника без трудового договору.

Отже, фактичний допуск одного працівника до роботи без трудового договору ( без наказу) може коштувати 65000 грн (48000 гр. + 17000 грн) + виплата такому працівникові заробітної плати у розмірі не нижче середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності у регіоні у відповідному періоді.

Також, Н. Григор’єва закликала всіх роботодавців до співпраці та нагадала про надання консультацій  задля уникнення порушень трудового законодавства.
 


08.12.2016 |

Повернутись назад