Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській областівідбудуться заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права, що триватиме з 05 до 09 грудня 2016 року. Провідною темою усіх заходів, які відбуватимуться в ГУ Держпраці, стане підвищення рівня правової культури населення у питаннях охорони праці та додержання законодавства про працю.

 

 


Зокрема, в рамках акції безкоштовну первинну правову допомогу населенню з питань реалізації та захисту прав людини в межах компетенції Головного управління надаватимуть працівники відділу юридичного забезпечення через громадську приймальню за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 3, каб. 105.

Також інспектори Головного управління Держпраці проводитимуть на підприємствах, установах та організаціях Дніпропетровської області тематичні заходи інформаційного характеру з питань реалізації і захисту прав людини: лекції, семінари, бесіди тощо.

ПЛАН ЗАХОДІВ

Довідка:
Всеукраїнську акцію «Тиждень права» започатковано у 2008 році з нагоди 60-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

Загальнодержавна акція проводиться в Україні відповідно до Указу Президента України від 08.12.08 №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права».
 


02.12.2016 |

Повернутись назад