Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про попередження травматизму пов’язаного з використанням газу на виробництві та у побуті говорили під час семінару-наради у Криворізькому гірничопромисловому управлінні Головного управління Держпраці  у Дніпропетровській області.

Фахівці Держпраці ініціювали проведення семінару через збільшення випадків отруєння мешканців Криворізького регіону чадним газом, які почастішали у регіоні  з початком опалювального сезону.


Даний захід було організовано для керівників служб охорони праці промислових підприємств Кривого Рогу з метою проведення превентивної роботи в частині дотримання підприємствами вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації газового обладнання та обізнаності працівників правилам користування побутовим газом.

Із використанням відеосюжетів учасникам семінару було продемонстровано наслідки аварій, які сталися в минулих роках через недбале використанням газу як у побуті так і на виробництві. Спеціалісти гірничопромислового управління прокоментували дані аварійні ситуації та надали роз’яснення по застереженню та уникненню подібного.

Керівникам служб підприємств рекомендували провести  на своїх підприємствах інформаційно-роз’яснювальну роботу, щодо безпечної експлуатації газу у побуті, оскільки саме на цих підприємствах працює більшість мешканців Криворіжжя.

Для самих же учасників семінару-наради було організовано перегляд відеофільму де представлено інформацію про властивості газу, процес горіння та продукти горіння природного газу, правила використання природного газу, правила експлуатації газових приладів, правила експлуатації димових і вентиляційних каналів, надання першої допомоги при отруєнні угарним газом.


02.12.2016 |

Повернутись назад