Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Школярів Дніпропетровської області запрошують взяти участь у конкурсі малюнку «Охорона праці очима дітей», який проводиться в усіх регіонах України з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2017 році.

Мета заходу – виховання у населення культури безпеки праці та привернення уваги суспільства, дітей і молоді до наявних проблем у сфері охорони праці, зокрема щодо небезпек і ризиків, які супроводжують трудову діяльність, імовірності й тяжкості їх наслідків, а також сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.


Відбірковий етап проводиться впродовж жовтня 2016 року – квітня 2017 року. Художні твори учасників оцінюватиме журі у складі представників територіальних органів Держпраці, працівників підприємств, що належать до сфери управління Держпраці, представників спілок, закладів, підприємств та організацій культурно-мистецької сфери, представників громадських об’єднань, підприємств, установ і організацій, що сприяють соціальному становленню та розвитку дітей і молоді.

Художні твори переможців, які посядуть 1 місце, будуть надіслані для участі у фіналі до ДП «Редакція журналу «Охорона праці», що є організатором конкурсу.

Відповідно до умов конкурсу, учасниками можуть бути учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів трьох вікових груп: перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років; друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років; третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Конкурсні роботи для підбиття підсумків Конкурсу на регіональних рівнях надсилають учасники до територіальних органів Держпраці не пізніше 15 лютого 2017 року.

Детальніше про умови конкурсу


02.12.2016 |

Повернутись назад